pgb-Polska - Production plant

Kołki najwyższej jakości

pgb-Polska production plant

pgb-Polska to oddział produkcyjny pgb-Europe. Głównym zadaniem jest produkcja wysokojakościowych zamocowań nylonowych oraz dystrybucja zamocowań metalowych marki "SMART".

Firma uzyskała na swoje produkty certyfikaty ETA; dla kołków ramowych i kołków uniwersalnych z wkrętami (ETA 10/0392) oraz kołków szybkiego montażu  (ETA 12/0572). Ponadto w ofercie znajdują się produkowane przez pgb-Polska koszulki wall plug, uniwersalne, kołki wbijane, zamocowania do ram okiennych oraz do pustych przestrzeni. Wszystkie nylonowe produkty wykonane są z najwyższej jakości poliamidu PA6 nie zawierającego halogenów.

pgb-Polska kładzie duży nacisk na niezależną certyfikację swoich produktów. Dzięki temu oferowane kotwy do ciężkich zamocowań (ETA opcja 1 i opcja 7), tuleje wbijane (ETAG 001- część 6) i inne produkty posiadają potwierdzające wysoką jakość i konkurencyjne osiągi dokumenty.

Rodzina produktów SMART zawiera również wkręty i kotwy do ram okiennych, tuleje mosiężne oraz metalowe kotwy rozprężne.

Produkty oferowane są głównie w firmowych opakowaniach SMART w różnych konfekcjach. Na życzenie klienta możemy zaoferować prywatne etykiety i opakowania, blistry, pudełka z okienkiem, woreczki itp.

Duża konkurencyjność rynku motywuje nas do ciągłego ulepszania naszej produkcji, by osiągać jak najwyższe standardy zamocowań. Chcemy jak najrzetelniej wspierać Twój biznes i móc zapewnić jak największe korzyści.

Misja

Dzięki ciągłym inwestycjom w rozwój produkcji, linię produktów, ich jakość i certyfikację osiągamy najwyższe standardy w dziedzinie zamocowań. Chcemy jak najrzetelniej wspierać Twój biznes i móc zapewnić jak największe korzyści.

Wizja

pgb-Polska chce być liderem w dziedzinie zamocowań. Chcemy mieć przewagę konkrencyjną dzięki szeroko pojętym wartościom dodanym, dzięki doskonałej jakości produktów, dzięki wsparciu technicznemu na najwyższym poziomie i dzięki długoterminowej współpracy z naszymi partnerami.

Dlatego stawiamy na :

- nieustające procesy innowacyjne dla całej organizacji
- rozwój i optymalizację wachlarza produktów
- bezpośrednią i efektywną komunikację z klientami
- minimalizację czasu oraz ciągłość dostaw

ECAP - Europejskie Konsorcjum Producentów Kołków

pgb-Polska ECAP

pgb-Polska jest członkiem organizacji ECAP European Consortium of Anchors Producers (Europejskie Konsorcjum Producentów Kołków).

 
 

pgb-Polska

pgb-Polska - plug production molds pgb-Polska pgb-Polska pgb-Polska
       
pgb-Polska pgb-Polska pgb-Polska - aerated concrete plug pgb-Polska - SMART nailplugs
       
pgb-Polska - packaging pgb-Polska - warehouse pgb-Polska - assortment pgb-Polska - SMART products