pgb-Polska_banner

O pgb-Europe

pgb-Europe: Ponad 50 lat doświadczenia

pgb-Europe została założona w 1956 roku pod nazwą Pennoit-Grootaert. Pod obecnym zarządem Marc'a i Luk'a Pennoit firma zyskała pozycję liczącego się lidera w branży zamocowań w Belgii. Nawiązując do wizji rozwoju, nazwa została zmieniona na pgb-Europe.

Więcej niż tylko zamocowania

Szeroka gama asortymentu i ciągły poziom usług wynoszący 97% pozwoliły pgb-Europe na rozwój z małego przedsiębiorstwa w lidera branży zamocowań. Firma ma w swojej ofercie kotwy różnego rodzaju do lekkich i ciężkich obciążeń (Smart), dostarcza narzędzia (Cosmos), wiertła i narzędzia tnące (Sharpwere®), co czyni ją kompleksowym dostawcą w branży.

Teraz również na rynku holenderskim

pgb-Europe ma wielu znaczących odbiorców w Holandii. Dzięki przejrzystym zasadom zarządzania w zakresie pośrednictwa i sprzedaży hurtowej firma zyskała sporą rzeszę klientów. Od 2009 roku umacniana jest sieć przedstawicieli handlowych na tym terenie, co umożliwia sprawną i szybką obsługę. W niemalże każdym rejonie tego kraju pracują doświadczeni i zmotywowani handlowcy oferujący profesjonalne doradztwo i obsługę.

Logistyka

By zwiększyć poziom usług, magazyn i system poboru towarów z odpowiednich lokalizacji został zautomatyzowany. Dzięki tej inwestycji wydajność realizacji zamówień wzrosła trzykrotnie do 10 000 realizowanych pozycji dziennie.

Firma korzysta również z magazynu zewnętrznego, dzięki czemu zdolności magazynowe wzrosły do 30 000 miejsc paletowych.

E-sklep

By móc zapewnić 24 godzinny okres przyjmowania zamówień, stworzony został kompleksowy, intuicyjny w obsłudze sklep internetowy. Obsługuje on ponad 35% sprzedaży i zapewnia szybką i tanią realizację zamówienia.

pgb-Europe centrum logistyczne

pgb-Europe - Main entrance pgb-Europe - warehouse pgb-Europe - warehouse brands pgb-Europe administration
       
ready for transport picking goods first quality test expedition
       
pgb-Europe - Maestro pgb-Europe - Maestro pgb-Europe - Maestro pgb-Europe - Maestro